Geregistreerd op: 12 Jan 2008
Berichten: 689
Woonplaats: Rees (Duitsland)
Geplaatst:
Zo Jan 13, 2008 6:37 pm
Of ook wel Berghond van de Maremmen is een Italiaanse hond, van oudsher een echte herdershond. Deze honden werden gefokt op een uiterst betrouwbaar karakter en als een goede verdedigingshond voor baas en kudde! Dit karakter en zijn werklust sieren nog steeds de huidige Maremmen honden.
Het is een grote, krachtige hond met een gewillig karakter maar een sterke drift voor het bewaken van de kudde en van de bezittingen van de baas.
Hij kan heel goed overweg met andere dieren (mits goed gesocialiseerd) en ook kinderen zijn geen probleem voor deze witte reuzen.
Ze zijn wat ''eenvoudiger''op te voeden dan sommige van de andere berghondenrassen, maar ècht africhten zal ook bij dit ras niet lukken.
schofthoogte van de reuen: 65cm.tot 73cm 35 tot 45 kg.
schofthoogte van de teven: 60cm.tot 68cm 30 tot 40 kg.
malle molen actief hondje
Geregistreerd op: 12 Jan 2008
Berichten: 689
Woonplaats: Rees (Duitsland)
Geplaatst:
Zo Jan 13, 2008 9:12 pm
Ik was nog even vergeten te vertellen dat ik nog geen idee heb of deze beschrijving helemaal op onze Bianco slaat .
Hij is pas 8 maanden oud en we hebben hem 3 weken geleden pas op gehaald.
Wat een prachtige hond, ik ben benieuwd hoe hij zal zijn als hij helemaal volgroeid is.
Ik heb een zwak voor de berghondennrassen maar ze zijn voor mij niet weggelegd.
dumpy Moderator
Geregistreerd op: 04 Sep 2003
Berichten: 19147
Geplaatst:
Ma Dec 28, 2009 6:44 pm
malle molen schreef:
Ik was nog even vergeten te vertellen dat ik nog geen idee heb of deze beschrijving helemaal op onze Bianco slaat .
Hij is pas 8 maanden oud en we hebben hem 3 weken geleden pas op gehaald.
Volgende onderwerp Vorige onderwerp
Je mag geen nieuwe onderwerpen plaatsen in dit subforum Je mag geen reacties plaatsen in dit subforum Je mag je berichten niet bewerken in dit subforum Je mag je berichten niet verwijderen in dit subforum Je mag niet stemmen in polls in dit subforum